O nás

Jak to všechno začalo..

 italy-1331284_1920

Všechno začalo naším prvním výletem do Benátek a na degustaci prosecca a dalších šumivých vín do vinařství v oblasti Valdobbiadene. Tam jsme se zamilovali. Ne do sebe, to jsme si odbyli už nějaký pátek před tím :) Ale právě do prosecca. A už tam jsme začali přemýšlet, jak toho "využít" a jak ho přiblížit i dalším lidem, nejen jako dárek našim přátelům a rodinám, který jsme poctivě vždy dovezli, ale i vám, ostatním.
 
A tak náš nápad začal dostávat ostřejší obrysy. Jednoho hezkého dne, při naší pravidelné cestě do sklípku na Moravu, jsme narazili na inzerát. "Prodám Piaggio Ape". A bylo jasno. Jen o dva dny později jsme si našeho, v tu chvíli nepojízdného "Karla", vezli domů. A tady začala naše cesta "Vezu bubliny".
 
Zatímco Honza řešil rekonstrukci, renovaci, zpojízdnění Karla, nástavbu a zkrátka všechny ty technické věci, o kterých já nemám ponětí a upřímně mě ani nezajímají, hlavně ať je konečně hotový a pojízdný.. :)  já jsem se vrhla na to ostatní. Tedy tu pohledovou, holčičí část. Jakou bude mít barvu, jaké dřevo použijeme, dekorace, jaké barvy dekorací, jaké stolečky, vázičky, detaily.. kam se oproti tomu hrabe nějaký repas motoru! Ale hlavně, jaká lahvovaná prosecca budeme navíc kromě točeného nabízet.
 
A tak jsme se vydali na další výlet do Valdobbiadene a tentokrát už cíleně na degustace po různých vinařstvích. Bylo to náročné, nebudeme vám lhát.. :) Ale ta tvrdá dřina ochutnávání stála za to. Hledali jsme vinařství, které bude mít nejen výborné prosecco, ale i duši, příběh.. A to se nám povedlo. A tak jsme navázali spolupráci s rodinným vinařstvím Tenuta Baron. A právě proto od nás nikdy nedostanete něco, co jsme sami neochutnali, nevyzkoušeli a sami neviděli. Zakládáme si na tom, že si vína sami vybíráme, sami z Itálie dovážíme a sami náležitě předem degustujeme. Hlavně to :)
 
Karla jsme s láskou přivedli zpět k životu a s láskou děláme i naši práci. Vlastně to ani jako práci nebereme, je to něco, co nás baví a co děláme opravdu rádi. Navíc být s vámi v den vaší svatby, narozenin, jakékoliv životní události, je čest a radost.
 
 
 
257A3B9D-2B89-456A-AEC8-F572C83ABAEF
 
 
1_8E3A0BA2-93DA-48F8-8CBB-4532D74B299F
 
 
 B07317FB-0B85-41DA-890B-09520E161FFA