Jak to všechno začalo ...

Vše začalo v roce 2019 prvním výletem do Benátek a na degustaci prosecca a dalších šumivých vín v oblasti Valdobbiadene a Asolo. Prostředí a úžasná práce vinařů mě naprosto nadchla. Chtěl jsem tuto chuť a kousek Itálie zprostředkovat i svým kamarádům. Právě zde se začíná psát příběh VezuBubliny.

U lahve prosecca to však neskončilo. Úplnou náhodou se mi podařilo získat Piaggio Ape z roku 1975. Tato krásná Italská tříkolka si toho hodně odmakala v těžkém terénu vinic. Proto jsme ji s mým tátou upravili, aby si mohla odpočinout během svatebních hostin a firemních eventů.

Rok 2022 byl převratový. Sezona se rozeběhla po covidové době velmi raketově. Piaggio Ape objelo desítky svateb, eventů, oslav, ale také několik hudebních festivalů. Stabilizoval se tým prosecco milovníků, které na akcích můžete potkávat.

Rok 2023 nám přinesl další  Piaagio Ape, tentokrát se jedná o model z roku 1969, který sloužil u silničářů. Oranžová barva a majáky jsou již pryč a „Luigi“ dostal do žil novou energii včetně prosecca a kávy.

pojízdná kavárna a kávový catering

Nezapomeňte navštívit náš Eshop

Veškerá prosecca a vína pro Vás osobně ochutnáváme a vybíráme.

Do obchodu